MacBooki Pro z Retiną o nowej specyfikacji?


Czyżby szykowało się małe odświeżenie komputera Apple Macbook Pro z wyświetlaczem Retina? Cóż, patrząc na zdjęcie z chińskiego sklepu Apple Store wszystko wskazuje, że tak. Zdjęcie przedstawia ekran iPada, na którym widać specyfikację odświeżonego MacBooka Pro z Retiną - dostępne będą trzy konfiguracje tego komputera, gdzie każdy z nich jest wyposażony w procesor Intel Core i7 oraz 16 GB pamięci RAM w standardzie. To dobre wieści dla tych, których stać tylko na podstawowy model.


Ci, którzy są nieco zasobniejsi w pieniążki mogą kupić Maca Pro z procesorem i7 o częstotliwości 2.5 GHz ze zintegrowaną kartą graficzną Intel Iris Pro, dedykowaną kartą Nvidia GeForce 750M z 2 GB własnej pamięci, do tego oczywiście 16 GB pamięci RAM. Ładna specyfikacja, trzeba przyznać.


Nie jest to oficjalne oświadczenie, póki nie pojawi się na stronie Apple, ale wszystko wskazuje na to, że są to informacje prawdziwe - w końcu niedawno analityk Ming-Chi Kuo zapowiedział, że Apple będzie odświeżało swoją linię komputerów w trzecim kwartale i proszę bardzo - tak właśnie się dzieje.


Źródło:ubergizmo.com

Dodaj komentarz