Acer Aspire Switch 10 w nowych odsłonach


Acer Aspire Switch 10 jest hybrydowym urządzeniem z Windowsem 8.1. Jego konstrukcja pozwala nie tylko na odłączenie części tabletowej od komputerowej, ale zastosowany zawias ma możliwość obrotu o 360 stopni, co pozwala na użytkowanie go w stylu Lenovo Yogi. Wyglada na to, że niedługo będą dostępne modele o nieco innej specyfikacji niż panujące na rynku Switche 10.


Oryginalnie Aspire Switch 10 był 10.1-calowym urządzeniem z ekranem o rozdzielczości 1366x768 pikseli, opartym na czterordzeniowym procesorze Intel Atom Z3745, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB dysku. Do tego ta hybryda miała 5910 mAh baterię. Mimo, że Acer nie zdążył zapowiedzieć ani zaprezentować nowych modeli oficjalnie, to w kilku internetowych sklepach można kupić Switcha 10 w następujących konfiguracjach:
Takie zabiegi bardzo mnie cieszą - w końcu urządzenie jest naprawdę fajne, a po co w 2014 roku kupować sobie cokolwiek o sporym ekranie z rozdzielczością mniejszą niż fullHD - oczywiście, przebrzmiewa przeze mnie pewien rodzaj konsumpcyjnego zepsucia, ale osobiście uważam, że wysoka rozdzielczość jest nie tylko fajnym bajerem, ale i mniej psuje oczy.


Źródło:liliputing.com

Dodaj komentarz